Cennik

ABONAMENT

do 7:00-18:00 - 1350zł

od 7:00-15:00 - 1150zł

"pierwszy miesiąc adaptacyjny" 50h - 750zł

  • każda dodatkowa godzina 20zł
  • abonament dla rodzeństwa obejmuje 10% zniżki na dziecko

W ramach opłaty abonamentowej oferujemy: opiekę w małych grupach przez wykwalifikowane opiekunki, zajęcia edukacyjne dostosowane do wieku dzieci, zabawy z językiem angielskim, zajęcia taneczne, ruchowe ćwiczenia ogólnorozwojowe, czytanie bajek, zajęcie umuzykalniające i rytmikę oraz systematyczna współpracę z rodzicami i pełna bieżącą informacje na temat stanu zdrowia dziecka.

Dzienna stawka żywieniowa to 15zł, posiłki zapewnia firma catergingowa, specjalizująca się przygotowywaniu zrównoważonej diety dla dzieci w wieku "żłobkowym" oraz "przedszkolnym". Posiłki spożywane w 'Zaczarowanym Kąciku" pokrywają 80% dziennego zapotrzebowania dzieci. Menu jest opracowane przez dietetyka, a jego bazę stanowią różnorodne produkty bogate w składniki odżywcze. Dania są komponowane zgodnie z wymogami Instytutu Żywności i Żywienia oraz najlepszymi praktykami żywieniowymi. Firma, która dostarcza posiłki działa pod nadzorem SANEPIDu a proces produkcji i dostawy realizowany jest według norm HACCAP.

Należności regulują Państwo co piątek, gotówką w siedzibie "Zaczarowanym Kąciku" - istnieje możliwość jednorazowego zamówienia jedzonka dla swojej pociechy. Zamówienia składamy drogą mailową do Oliwii Bohaczek na adres olivia.bohaczek@gmail.com.

Rodzice mogą również dostarczyć posiłki we własnym zakresie.

ADAPTACJE - Spotkania adaptacyjne w "Zaczarowanym Kąciku" są bezpłatne, dostosowujemy je indywidualnie dla każdego dziecka. Program adaptacyjny jest przeznaczony dla dzieci, które po raz pierwszy stykają się z tak duża grupą dzieci bez obecnosci swoich najbliższych.

Dodatkowo płatne są wyjazdy poza klubik m.in.:

  • do teatru
  • muzeum
  • ZOO

OPIEKA DORAŹNA - Jeśli zdarza Ci się, że musisz coś załatwić lub potrzebujesz chwili wytchnienia, a nie masz z kim zostawić dziecka, to jest to właśnie rozwiązanie dla Ciebie. Możesz też skorzystać z tej formy opieki, jeśli szukasz regularnej opieki w niepełnym wymiarze czasowym. Wizyta u nas może być sposobem na przełamanie przez dziecko oporów i lęków przez stopniowe przyzwyczajanie do dłuższych pobytów w przedszkolu. Oferujemy opiekę nawet w godzinach wieczornych i w weekendy. Istnieje możliwość przyprowadzenia dziecka starszego niż 4 lata.

Jeżeli potrzebna jest opieka po godz. 18, prosimy o kontakt dzień wcześniej, w weekendy - 2 dni wcześniej.

SŁODKICH SNÓW! - pobyt nocny - Wiemy, że czasem zdarzają się sytuacje, w których niespodziewanie potrzebna jest dłuższa opieka nad dzieckiem. Postanowiliśmy więc poszerzyć naszą ofertę o opiekę w godzinach wieczornych oraz w nocy. Gwarantujemy bezpieczną, bezstresową noc. Profesjonalna opiekunka dopilnuje, żeby maluch po kolacji i bajeczce na dobranoc mógł spokojnie zasnąć. Dla dzieci chodzących spać o późniejszych godzinach przewidziane są zabawy relaksacyjne oraz wyciszające.

Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub osobisty w celu zarezerwowania miejsca maluszkowi (najpóźniej doba wcześniej).

ZAPISY TRWAJA CAŁY ROK, ZAPRASZAMY

Zadzwoń
+48 792 500 908

Napisz
zlobekzaczarowanykacik@gmail.com

Napisz od nas

© 2018 Zaczarowany Kącik. All Rights Reserved. Designed By Other Media